Dobry mechanik w Poznaniu


 • Użytkownik archiwalny

  Witam!

  Już załamywałem ręce jak po odebraniu mojego Tico z serwisów Dełu nie dość że nie zrobiono w nim 50% rzeczy które widniały na fakturze to jeszcze to co zrobiono - wykonano nie tak jak trzeba.
  I tak nigdy nie odwiedzę już pseudo mechaników w Poznaniu przy ul. Jackowskiego (były Daewoo serwis) oraz firme AutoFixa (były Daewoo serwis) przy ul. Drużynowej.
  Niedawno na forum ktoś polecił machanika Waldemar Niezborałe, który ma warsztat w Poznaniu przy ulicy Bystrej 37.
  Mój Tico nie działał tak jak trzeba (po ostatniej wizycie w warsztacie przy ul. Jacksowkiego - wymiana tarcz hamulcowych + okładzin oraz bębnów i szczęk) pomimo 3 wizyt w celu poprawy tego co spier..lili podczas hamowania wibrowała mi kierownica i zaczął stukać prawy przedni przegub (to juz nie wina warsztatu wiadomo).
  Pojechałem więc dziś rano do w/w warsztatu przy ul. Bystrej 37 (2 tyg wczesniej musialem sie umówić gdyż tyle mają roboty). O 8:00 rano Tico odstawiony - o 15:00 miałem telefon iż auto jest już naprawione i do odebrania. Po przyjechaniu na miejsce pan Waldemar pokazał mi jakie części musiał wymienić (wahacz prawy przedni, oraz 2 przeguby i tuleje gumowe) lewy przedni przegub nie był w aż tak złym stanie jednak dość dawno pękła jego osłona i swoje już "dostał" dlatego wymienił jego również abym nie musiał za 3 miesiące znów przyjeżdżać - tym bardziej iż dostał przeguby w dobrej cenie. Wymienił także tuleje gumowe od wahaczów (lewy był wymieniany ostatnio w warsztacie przy ul. Jackowskiego jednak jak sie okazało wymienili tylko wahacz a tulejki gumowe zostawili stare zużyte <img src="/images/graemlins/hmm.gif" alt="" /> )
  Następnie dostałem kluczyki abym przejechał się i stwierdził czy jestem zadowolony z naprawy - po próbnej jeździe <img src="/images/graemlins/bravo.gif" alt="" /> super Tico już nie stuka i hamuje bez wibracji kierownicy <img src="/images/graemlins/waytogo.gif" alt="" />
  Przyszedł czas na rozliczenie - otrzymałem fakturę na zakupione części:

  Wahacz prz. TICO/MATIZ 1 szt. 27.10
  Przegub nap. TICO 2 szt. 45.40
  i Tuleje gumowe
  w sumie faktura opiewała na sumę: 125 PLN - za robociznę policzono również 125 PLN - razem 250 PLN
  Jestem zadowolony i dziękuję nie pamiętam już komu - kto zamieścił tutaj adres tego warsztatu.
  Bardzo miła obsługa i rzetelnie wykonana robota! - polecam jak najbardziej!


 • Użytkownik archiwalny

  Wahacz prz. TICO/MATIZ 1 szt. 27.10

  Przegub nap. TICO 2 szt. 45.40

  i Tuleje gumowe

  w sumie faktura opiewała na sumę: 125 PLN - za robociznę policzono również 125 PLN - razem 250
  PLN

  Ja o takich cenach u siebie to mogę tylko pomarzyć, zwłaszcza za robociznę <img src="/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />.


 • Użytkownik archiwalny

  Jestem zadowolony i dziękuję nie pamiętam już komu - kto zamieścił tutaj adres tego warsztatu.

  He he, nie ma za co. To znaczy, że reklama na forum działa <img src="/images/graemlins/hehe_.gif" alt="" />. Tym bardziej bez obaw pojadę do niego wymieniać przeguby (niestety, coraz bardziej przypominają grzechotniki <img src="/images/graemlins/sick_.gif" alt="" />)

  Bardzo miła obsługa i rzetelnie wykonana robota! - polecam jak najbardziej!

  Miałem takie same wrażenia. Moi znajomi, którzy mi go polecili - również <img src="/images/graemlins/waytogo.gif" alt="" />


 • Użytkownik archiwalny

  He he, nie ma za co. To znaczy, że reklama na forum działa . Tym bardziej bez obaw pojadę do
  niego wymieniać przeguby (niestety, coraz bardziej przypominają grzechotniki )
  Miałem takie same wrażenia. Moi znajomi, którzy mi go polecili - również

  No skoro tak, to bede musial tez odstawic swoje Tico do owego mechanika. Moze jako jedyny zrobi wszystko tak jak powinno byc <img src="/images/graemlins/waytogo.gif" alt="" />. • No skoro tak, to bede musial tez odstawic swoje Tico do owego mechanika. Moze jako jedyny zrobi
  wszystko tak jak powinno byc .

  Jednak moje drastyczne zdanie o mechanikach ma w sobie trochę prawdy, jeśli tak okrężnymi drogami trzeba wyszukać mechanika, który zrobi w samochodzie to, za co mu się płaci. <img src="/images/graemlins/oslabiony.gif" alt="" />


 • Użytkownik archiwalny

  Jednak moje drastyczne zdanie o mechanikach ma w sobie trochę prawdy, jeśli tak okrężnymi
  drogami trzeba wyszukać mechanika, który zrobi w samochodzie to, za co mu się płaci.

  Podam moj przykład, przy okazji ustawienia zbierznosci korzystając z okazji poprosiłem by odpowietrzyli mi hamulce. Oczywiście będzie zrobione odpowiedzieli, jak się później okazało owszem odpowietrzyli-wszystkie kola procz lewego przedniego <img src="/images/graemlins/sciana.gif" alt="" />. Dlaczego, bo odpowietrznik miał już okragla srube i nie chcialo się im meczyc. A Linke sprzęgła podkręcili tak mocno ze nie było tego luzu 2-3 mm przy skrzyni biegów <img src="/images/graemlins/czerwona.gif" alt="" />. Dlatego teraz ostrożnie wybieram mechaników, lub to co mogę robie sam.


Log in to reply