Dodawanie zdjęć na forum w wersji mobilnej • Cześć,
  przychodzę z takim pytaniem: czy istnieje możliwość dodawania zdjęć do postów w mobilnej wersji forum? Za Chiny nie mogę się jej dopatrzeć, a byłaby bardzo przydatna, bo akurat nie mam na stanie komputera :D

  Drobna dygresja- to chyba najlepsza mobilna wersja forum jaką kiedykolwiek widziałem- serio, wszystko działa super płynnie, jest czytelnie i naprawdę fajnie się z tego korzysta, do złudzenia przypomina dedykowaną aplikację. Jakoś tak zawsze mam z mobilnymi wersjami for, że nie potrafię się do nich przyzwyczaić, bo są jakieś takie... toporne? Nie wiem, tutaj jest zrobiona naprawdę dobra robota. Koniec dygresji :) • @barteu zdjęcia dodajesz jak w wersji na komputer. Klikasz ten znaczek : ikone.jpg i dodajesz fotki. Pamiętaj o rozmiarze.
  A z telefonu wyglada to tak:
  Capture+_2019-04-17-09-11-10.png

  Przesuń pasek w lewo. • @Jaco ale ze mnie ciamajda :D nie wpadłem wogóle że ten pasek może się przesuwać :) dzięki! • @barteu ja też się jeszcze uczę. Np. w ,,Kto umie liczyć,, Z telefonu długo miałem problem aby wkleić linka ze zdjęciem. Ale w końcu udało się .


Log in to reply