[GTi] Montaż klimatyzacji


 • Użytkownik archiwalny

  Witam, chciałbym zamontować klimatyzacje z Suzuki Swifta GS do mojego Gti? Czy bez problemu uda mi się to przerzucić czy czekają mnie jakieś niemiłe niespodzianki? z góry dziękuje za rzeczowe odpowiedzi


 • Użytkownik archiwalny

  Witam, chciałbym
  zamontować klimatyzacje z Suzuki Swifta GS do mojego Gti? Czy bez problemu uda mi
  się to przerzucić czy czekają mnie jakieś niemiłe niespodzianki? z góry dziękuje za
  rzeczowe odpowiedzi

  po 1 - Witamy się gdzie indziej, ale miło że jesteś;
  po 2 - Czytamy regulamin, szczególnie tagowanie tematu na technicznym;

  Teraz do problemu - musisz mieć kompletnie wszystko, włącznie z wiązka przewodów i itp.
  Nie napisałeś jaki to jest GTi czy Mk II czy Mk III i z czego ta klima będzie czy z Mk III czy z Mk IV ( choć chyba GS-y były tylko Mk III ).
  Ogółem jak z Mk III do Mk III to powinno być wszystko w miarę plug & play, dużo rozwinie Ci osoba w postaci ZaklinaczaWRC, nie mniej jednak jak będzie chciał, dodatkowo poszukaj moich wątków, gdzie przy reanimacji silnika myślałem o klimie.
  Pozdrawiam.


 • Użytkownik archiwalny

  Teraz do problemu -
  musisz mieć kompletnie wszystko, włącznie z wiązka przewodów i itp.
  Nie napisałeś jaki
  to jest GTi czy Mk II czy Mk III i z czego ta klima będzie czy z Mk III czy z Mk IV
  ( choć chyba GS-y były tylko Mk III ).
  Ogółem jak z Mk III

  Mogę dorzucić 2 grosze... Klima pasuje pod wszystkie silniki ja zakładałem pod 1.6 w sedanie z gs-a w 3 furtkach... Najprościej kompletna instalacja elektryczna (nawet włącznik z nad pedału gazu). Cała nagrzewnica do ogarnięcia, przejścia przez grodź z tego co pamiętam są (nie kojarzę żebym wiercił otwory...), rurki, przekaźniki, czujniki itd... Do porządnego swapa najlepiej mieć całego gs-a bo ździwisz się ile części jest od klimy... Skraplacz pasuje p&p jak i reszta części. W sedanie część wiązek już była nie wiem jak jest w gti. Odrazu mówię że robiłem to dawno ale część jeszcze pamiętam. Zaopatrz się w EPC Suzuki tam można łatwo porównać części potrzebne tak naprawdę, a tak ogólnie to pamiętaj o znalezieniu sprawnej klimy, a nie takiej do "nabicia"... Przerabiam teraz temat w starej A4 B5 miała być tylko do nabicia i na dzień dobry 2 przewody od kompresora do wyrzucenia i osuszacz (powinien być nowy żeby spełniał swoją role, a po otwarciu opakowania odrazu do auta i nabić klimę bo on pochłania wilgoć...)


Log in to reply