Zegarek swift Mk4 1999 czy ma świecić cały czas?

• Użytkownik archiwalny

Witam i pozdrawiam wszyskich forumowiczy

Tydzień temu kupiłem Swifta GLS MK4 z 1999r. Zastanawia mnie jedna rzecz. Wyświetlacz pokazujący czas świeci bardzo ostro przez cały czas nawet po wyłączeniu stacyjki samochodu. Proszę o odpowiedź czy tak ma być, czyli jest to normalne w tym modelu, czy też coś zostało pokombinowane w instalacji elektrycznej? czy przypadkiem zegarek nie powinien się podswietlać dopiero po przekreceniu kluczyka stacyjki?

Dziękuję serdecznie za podpowiedzi
    Pozdrawiam: Marek

• Użytkownik archiwalny

Witam i pozdrawiam
    wszyskich forumowiczy
    Tydzień temu
    kupiłem Swifta GLS MK4 z 1999r. Zastanawia mnie jedna rzecz. Wyświetlacz pokazujący
    czas świeci bardzo ostro przez cały czas nawet po wyłączeniu stacyjki samochodu.
    Proszę o odpowiedź czy tak ma być, czyli jest to normalne w tym modelu, czy też coś
    zostało pokombinowane w instalacji elektrycznej? czy przypadkiem zegarek nie
    powinien się podswietlać dopiero po przekreceniu kluczyka stacyjki?
    Dziękuję serdecznie
    za podpowiedzi
    Pozdrawiam: Marek

Dawno temu zegarek wyciągnąłem, ale z tego co pamiętam to była tak jak myślisz, że być powinno (jeśli chodzi o podświetlenie, bo cyferki cały czas były).

• Użytkownik archiwalny

Dawno temu zegarek
    wyciągnąłem, ale z tego co pamiętam to była tak jak myślisz, że być powinno (jeśli
    chodzi o podświetlenie, bo cyferki cały czas były).

edit:
    Też polecam, wystarczy delikatnie podważyć i wyciągnąć zegarek, będzie ładna poleczka

• Zegarek powinien się zapalać po przekręceniu zapłonu. Jeśli włączysz do tego światła to zegarek lekko przygaśnie, żeby nie oślepiać w nocy. Jeśli kluczyk nie jest przekręcony, to zegarek nie powinien się świecić, widoczne będą tylko cyfry (wskazanie godziny).

Popraw to, bo aku będzie się rozładowywał

• Użytkownik archiwalny

wystarczy zamontować zegarek w podsufitce obok lampki z mk2 ... wygląda zacnie.

• wystarczy
    zamontować zegarek w podsufitce obok lampki z mk2 ... wygląda zacnie.

No ja tak właśnie mam

• Użytkownik archiwalny

nie tylko Ty

• nie tylko Ty

zdaję sobie z tego sprawę

• Użytkownik archiwalny

Zegarek powinien
    się zapalać po przekręceniu zapłonu. Jeśli włączysz do tego światła to zegarek lekko
    przygaśnie, żeby nie oślepiać w nocy. Jeśli kluczyk nie jest przekręcony, to zegarek
    nie powinien się świecić, widoczne będą tylko cyfry (wskazanie godziny).
    Popraw to, bo aku
    będzie się rozładowywał

Po prawie 3 latach od sprzedania swifta dowiedziałem się czemu mi aku padało zimą Lepiej późno niż wcale

• Użytkownik archiwalny

Czyli coś jednak jest nie tak. Moje wątpliwości się potwierdzają, tym bardziej, że akumulator rozładowuje się dość szybko. W jaki sposób poprawić obecny stan rzeczy?
    Serdecznie dziękuję za odpowiedzi
    Pozdrawiam:
    Marek

• Czyli coś jednak
    jest nie tak. Moje wątpliwości się potwierdzają, tym bardziej, że akumulator
    rozładowuje się dość szybko. W jaki sposób poprawić obecny stan rzeczy?
    Serdecznie dziękuję
    za odpowiedzi
    Pozdrawiam:
    Marek

Wyjmij żarówkę z zegarka na początek, a potem poszukaj problemów z kabelkologią

Log in to reply