Dębica frigo 2 (155/70 r13) do swifta,czyli zakup oponek SAVA.


 • Użytkownik archiwalny

  Allo!

  Szykuje mi się zakup nowych kapci zimowych do swifta.(
  Obecnie z przodu są 11 latki a z tyłu 15latki.Na takich go kupiłem.Starszych używek niż 2 letnie nie chcę kupować-zdarzają się okazje...)
  Gdzie znajdę wiarygodniejsze opinie,jeśli nie tutaj....

  Wujek z firmy oponiarskiej mówił,że te frigo w zupełności wystarczą do normalnej jazdy.A jak wasze opinie?Jeździ ktoś na takich?A może coś innego możecie polecić?Biorę jeszcze pod uwagę np.savy eskimo s3+ z czołowych miejsc testów ADAC.różnica w cenie prawie żadna,ale frigo można używane kupić za 50zł w miarę świeże...


 • Użytkownik archiwalny

  Mam takie oponki w swifcie co prawda Dębica Frigo 1, ale one się wiele nie różnią(mama ma w swoim yarisie dwójki). Z pełną odpowiedzialnością mogę te oponki polecić, bardzo dobrze trzymają a na sypkim śniegu sprawują się lepiej niż znacznie droższe opony. Podjeżdżałem na nich pod strome górki w Zakopcu w środku zimy bez łańcuchów i zawsze mi się udawało

  W C1 jeździłem na GY Ultragip 7+ i szczerze mówiąc dębice zbytnio im nie ustępują a są duuużo tańsze.


 • Użytkownik archiwalny

  Faktycznie dębice są ok na śnieg, szczególnie kopny, jednak na mokrym nie zachowują się zbyt pewnie, dlatego ja bym poszedł jednak w Savy.


 • Użytkownik archiwalny

  Jeśli w poniedziałek nadal te savy będą w tej cenie (tylko 10zł drożej od dębic) to je kupię,jeśli nie to zakupię nowe frigo i będę miał już kompletnie spokój z oponami.Letnie mam Dębice passio 2 z tego roku nówki i jestem z nich bardzo zadowolony.

  Pozdrówka


 • Użytkownik archiwalny

  Mam Savy Eskimo i naprawdę jestem BARDZO zadowolony, mercedes to to nie jest, ale dają radę.


 • Użytkownik archiwalny

  Zamówiłem savy.Komplet z wysyłką wyjdzie 511zł :)więc tyle ile bym zapłacił za frigo. Myślę,że jutro przyjdą i od razu jadę na zmianę.

  Wróciłem po zmianie.

  Rewelacja!

  Autko lepiej się zbiera,lepiej hamuje,jest ciszej.Super.po sezonie napiszę cokolwiek więcej na temat używania savek.Dobrze,że się na nie zdecydowałem.


Log in to reply