Lampka z mk2 w mk5

• Użytkownik archiwalny

Czy lampka oświetlenia wnętrza ta z zegarkiem z mk2 bedzie pasowac do mk5 bez wiekszych przerobek?

• Użytkownik archiwalny

Czy lampka
    oświetlenia wnętrza ta z zegarkiem z mk2 bedzie pasowac do mk5 bez wiekszych
    przerobek?

słyszałem, że ludzie wstawiali, Adamo chyba

• słyszałem, że
    ludzie wstawiali, Adamo chyba

no ja wstawiłem do mk3 - plug&play

• Użytkownik archiwalny

no ja wstawiłem do
    mk3 - plug&play

A kable dodatkowe tam trzeba ciagnac czy pod lampke mozna podpiac. Brakuje mi zegarka w swifcie a przestrzen po radiem jest zbyt cenna aby montowac tam zegarek.

• A kable dodatkowe
    tam trzeba ciagnac czy pod lampke mozna podpiac. Newline mi.zegarka w swifcie a
    przestrzen po radiem jest shut cenna any montowac tam zegarek.

Z tego co pamiętam to trzeba pociągnąć przedłużkę od kostki zegarka tego pod radiem. Ja puściłem prawym przednim słupkiem pod plastikiem i górą po odkręceniu prawej osłony przeciwsłonecznej

Fabrycznie nie miałem nawet zegarka pod radiem bo to wersja GL, ale przynajmniej kostka za radiem była

• Użytkownik archiwalny

Z tego co pamiętam
    to trzeba pociągnąć przedłużkę od kostki zegarka tego pod radiem. Ja puściłem prawym
    przednim słupkiem pod plastikiem i górą po odkręceniu prawej osłony
    przeciwsłonecznej
    Fabrycznie nie
    miałem nawet zegarka pod radiem bo to wersja GL, ale przynajmniej kostka za radiem
    była

jak patrzyłem u siebie, to dostęp do "po odkręceniu prawej osłony przeciwsłonecznej" jest wielkości gwintu, w ktorym na styk miesci sie mały palec, nie wiem jak to zrobiles

• jak patrzyłem u
    siebie, to dostęp do "po odkręceniu prawej osłony przeciwsłonecznej" jest wielkości
    gwintu, w ktorym na styk miesci sie mały palec, nie wiem jak to zrobiles

odchyliłem podsufitkę, w sedanie to jeden sztywny element z pianki

• Użytkownik archiwalny

odchyliłem
    podsufitkę, w sedanie to jeden sztywny element z pianki

aaa no to masz dużo łatwiej, u mnie to jest coś w rodzaju cienkiej ceraty

• Użytkownik archiwalny

ja przeciągnąłem kable przez prawy słupek. w mk5 jest plug&play.

Log in to reply