Problem z przekładnią na gwarancji

• Użytkownik archiwalny

Mam swift MK6 2009, auto ma minimalny przebieg - niecałe 20k km, był to model poekspozycyjny i gwarancja zaczeła lecieć od czerwca 2010 dlatego auto jest ciągle na gwarancji.

Okazało się że mam luzy na przekładni a auto od nowości użytkuje moja dziewczyna i jeździ bądź co bądź delikatnie na ile to mozliwe po naszych drogach. Wydaje mi się że 20k to trochę za mało aby coś sie w aucie mogło juz zużyć/wybić dlatego wstawiłem auto do aso - Ci zaś zrobili zdjęcia i wysłali do centrali aby się dowiedziec czy naprawa będzie mogła być wykonana w ramach gwarancji czy tez nie?

Jak to przezorny Polak już czuję że będą problemy (obym się mylił) i powiedzą mi że auto było nie właściwie użytkowane albo gwarancja wyłącza taki uszkodzenia - jak sądziecie?

Jeśli będę miał taki problem i odmowę naprawy, gdzie się z czymś takim udać? Do rzecznika praw konsumenta? Czy do jakiegoś PZMOTu po opinie rzeczoznawcy? Poradzcie proszę!

• Użytkownik archiwalny

Mam swift MK6 2009,
    auto ma minimalny przebieg - niecałe 20k km, był to model poekspozycyjny i gwarancja
    zaczeła lecieć od czerwca 2010 dlatego auto jest ciągle na gwarancji.
    Okazało się że mam
    luzy na przekładni a auto od nowości użytkuje moja dziewczyna i jeździ bądź co bądź
    delikatnie na ile to mozliwe po naszych drogach. Wydaje mi się że 20k to trochę za
    mało aby coś sie w aucie mogło juz zużyć/wybić dlatego wstawiłem auto do aso - Ci
    zaś zrobili zdjęcia i wysłali do centrali aby się dowiedziec czy naprawa będzie
    mogła być wykonana w ramach gwarancji czy tez nie?
    Jak to przezorny
    Polak już czuję że będą problemy (obym się mylił) i powiedzą mi że auto było nie
    właściwie użytkowane albo gwarancja wyłącza taki uszkodzenia - jak sądziecie?
    Jeśli będę miał
    taki problem i odmowę naprawy, gdzie się z czymś takim udać? Do rzecznika praw
    konsumenta? Czy do jakiegoś PZMOTu po opinie rzeczoznawcy? Poradzcie proszę!

Jak będzie problem z ASO to odezwij się do mnie na priv Spróbuję pomóc

• Użytkownik archiwalny

Erde! Jak miło!

Log in to reply