Wymiary tłumika końcowego

• Użytkownik archiwalny

Czy ktoś może wie jakie wymiary ma końcowy tłumik w GTi? Chyba takie same jak zwykłe Swifty ale to znaczy jakie? Ktoś wie?

• Użytkownik archiwalny

jaki wymiar konkretnie ciebie interesuje? robisz puche na zamówinie?

• Użytkownik archiwalny

jaki wymiar konkretnie ciebie interesuje? robisz puche na zamówinie?

Tak dokładnie - cały końcowy robię na zamówienie i potrzebuję wymiary całej puchy końcowej.

• Użytkownik archiwalny

to starej już nie masz

• Użytkownik archiwalny

to starej już nie masz

Mam zamontowany na samochodzie a nie mam jak go za bardzo zmierzyć bo nie będę się na ulicy kładł pod samochód ;P

• Użytkownik archiwalny

Mam zamontowany na
    samochodzie a nie mam jak go za bardzo zmierzyć bo nie będę się na ulicy kładł pod
    samochód ;P

to SS-a wywaliłeś w ogóle ?

• Użytkownik archiwalny

to SS-a wywaliłeś w ogóle ?

Oryginalny z GTi był tak przegnity, ze kilka dni po kupnie mechanik od razu mi go wymienił (w połowie drogi z miejsca kupna do domu już sie rozszczelnił na pierwszym lepszym garbie na jezdni
    Gdzieś chyba mam Polmostów od zwykłego 1.3 który miałem zamontowany przez jakiś czas ale nie wiem gdzie i jakieś 20km od miejsca zamieszkania go mam u rodziców w garażu. A wymiary potrzebuję dośc pilnie.

• Użytkownik archiwalny

chodziło mi o SuperSprinta, w końcu robiony był na wzór ori
    Niestety nie pomogę obecnie

• Użytkownik archiwalny

chodziło mi o SuperSprinta, w końcu robiony był na wzór ori
    Niestety nie pomogę obecnie

Tak jak pisałem Supersprint jest cały czas zamontowany, a ponieważ przeniosłem się do Warszawy to nie bardzo mam gdzie podnieść samochód na spokojnie i sobie go pomierzyć

• ooo a właśnie swojego miałem pociąć, koło północy podam wymiary

tak więc przekątne owala mają 22.5cm i 18.5cm z tym obramowaniem, 21.5 i 17.5 bez długość 32cm, obwód 63 i tyle chyba

• Użytkownik archiwalny

tak więc przekątne
    owala mają 22.5cm i 18.5cm z tym obramowaniem, 21.5 i 17.5 bez długość 32cm,
    obwód 63 i tyle chyba

A to owal może mieć przekątne?
    Też wczoraj wieczorem pomierzyłem mojego Supersprinta na ile mi się udało:
    Długość 32cm
    Szerokość 24cm
    Wysokość 12cm

Jeszcze pytanko czy rura wydechowa wchodzi do tej puszki po środku i czy końcówki wychodzą po środku puszki czy są przesunięte oraz czy końcówki wychodzą na wprost czy są "podgięte" lekko do góry ?

• Użytkownik archiwalny

Org GTi? Dwie końcówki wychodzą na dole na środku poziomo albo się mylę ;> ale jak wchodzi to Ci nie powiem bo nie pamiętam a jest za zimno żebym miał iść i to sprawdzić.

• Jeszcze pytanko czy
    rura wydechowa wchodzi do tej puszki po środku i czy końcówki wychodzą po środku
    puszki czy są przesunięte oraz czy końcówki wychodzą na wprost czy są "podgięte"
    lekko do góry ?

A na Allegro nie ma żadnego zamiennika oryginału do GTI?

Może to Ci pomoże - niby do litra i 1.3, ale może wejście jest takie samo w puszkę jak w gitajcu kliken

Ja bym sobie wziął taką wersję do sedaniora kliken

• Użytkownik archiwalny

Cytat:

kliken
    Ja bym sobie wziął
    taką wersję do sedaniora
    kliken

To to sa wielkie lochy a ja chcę dyskretne 2 rurki jak w oryginale GTi ale o troszkę większej średnicy - 2" albo 2.25" z cienkiej polerowanej blachy jak w oryginale - ma być dyskretnie ale sugerujące, że "coś tu jest nie tak"

U mnie teraz na Superstrincie końcówka jest tak umieszczona (swoją drogą zmierzyłem, że końcówki powinny mieć okł 11cm długości - Supersprint ma 13cm)

• Użytkownik archiwalny

Tak dokładnie -
    cały końcowy robię na zamówienie i potrzebuję wymiary całej puchy końcowej.

Szukałem w necie, oglądałem filmiki z dźwiękami wydechów i ja końcowy dam Magnaflow. Nie są jakoś tragicznie drogie, ładnie wykonane i opinie dobre, że cicho jak się delikatnie jedzie, a jak da w ogień to głośniej, ale przyjemnie.

• A to owal może mieć
    przekątne?

Oj tam, oj tam późno było

Jeszcze pytanko czy
    rura wydechowa wchodzi do tej puszki po środku i czy końcówki wychodzą po środku
    puszki czy są przesunięte oraz czy końcówki wychodzą na wprost czy są "podgięte"
    lekko do góry ?

Poprawka

rura wchodzi 2.5 cm od górnej krawędzi tłumika i jest przesunięta 2.5 w prawo, końcówki zaczynają się ok 2.5 cm od dolnej krawędzi i też są przesunięte w prawo ze 2cm
    i wszystko na prosto wchodzi

Log in to reply