[Gti]Przegub wewnetrzny

• Użytkownik archiwalny

Pytanie takie czy przegub wew lewy jest taki sam jak w innych silnikach ?

widziałem juz ze lewy i prawy sa rożne ale czy od innej wersji założę ?

zaczął mi pukać na prostej przy dodawaniu gazu i jak puszczam sprzęgło lub dodaje lekko gazu słychać takie "puk" i przy puszczeniu gazu tez. Ma luz wyczuwalny większy niż powinien być.

• Użytkownik archiwalny

pewny jesteś, że wewnętrzny, ja miałem kiedyś podobnie i okazał się zewnętrzny

• Użytkownik archiwalny

Co prawda zew tez jest do wymiany ale on pracuje tylko na skrętach, słychać go przy skręcie w lewo. Byłem pod autem sprawdzałem wew ma spory luz. Łożysko podpory raczej ok, frezy nie sadze żeby były zjechane.

Wiec jak pasuje przegub prawy od czegoś innego?

• Użytkownik archiwalny

Co prawda zew tez
    jest do wymiany ale on pracuje tylko na skrętach, słychać go przy skręcie w lewo.
    Byłem pod autem sprawdzałem wew ma spory luz. Łożysko podpory raczej ok, frezy nie
    sadze żeby były zjechane.

niby tak, ale miałem rozcięta gumę od przegubu dostał się syf w postaci piasku i itp. i nie miało to różnicy czy przy skręcie czy na prostej, ba na prostej było to głośniej słychać

Wiec jak pasuje
    przegub prawy od czegoś innego?

nie wiem czy ktoś nie kombinował z przegubami od Baleno ... ale co z tego wyszło to nie wiem.

• Użytkownik archiwalny

Guma jest dobra na zew i tak jak mowie ze jego słychać tylko przy skręcie w lewo, wiec tu napewno nie ma co szukac.

nachyliłem się nad silnikiem i sięgając przegubu można stwierdzić ze stuka i ma spory luz.

Od jakiego Balerona dokładnie?

Log in to reply