Przeguby, rozrząd


 • Użytkownik archiwalny

  Witajcie. Wiem, że to temat rzeka i że był już poruszany, ale chcę żebyście mi udzielili rad, a nie czytanie kogoś przypadku.

  Sprawa wygląda tak po zimie wygląda na to, że rozstanę się z moją długą strzała ( sedan 1.6 94r. ), ale do tej pory chcę wymienić rzeczy z tematu, ponieważ jest to do roboty, a nie chcę komuś lipy sprzedawać bo po co?

  Ma ktoś może jakieś sugestie co, gdzie jak i za ile? Chodzi mi o wszystko nowe. Przeguby jestem w stanie sobie sam wymienić, ale rozrząd odpada...


 • Użytkownik archiwalny

  czlowieku temat byl walkowany walkowany i jeszcze raz walkowany, przeguby jakiej firmy kupic najlepiej jest opisane, to ze sciagnac najpierw je musisz potem isc do sklepu tez, rozrzad jakie napinacze i paski najlepiej tez. Wystarczy poszukac a nie na leniwca posmiecic;p

  Z swojej strony moge dodac ze rozrzad to banalna sprawa. Jak przeguby umiesz zmienic to i rozrzad zmienisz bez problemow zadnych.


 • Użytkownik archiwalny

  Wiem, że był wałkowany sprawdzałem, ale myślałem, że będzie ktoś miał jakieś konkrety.

  Wybacz za "lenistwo" ;p

  Nie wiem nigdy tego nie robiłem, a jak pójdzie coś nie tak;p?


 • Użytkownik archiwalny

  masz znaczniki jak ustawic kolka rozrzadu, masz miec rece czyste kulka najlepiej odtluscic profilaktycznie, no i napiac dobrze pasek musisz i dokrecic odpowiednio napinacz ale to w faq poinstruowac sie mozesz(chyba tam byla ilustracja). Ja na dysku mam tylko do gtika ilustracje.


Log in to reply