sprezyny przod??

• Użytkownik archiwalny

Witam chcialbym obnizyc jakos przod mojego suzuki swifta sedana 97r(1.3 węgier)bo jak sami wiecie dupa sama po jakims czasie siada a przod pieje mam wymienione przod tyl nowe amorki kyb i niestety tylu nie podnioslo przed wymiana amorkow mialem przednie sprezyny sciagnie tzw cybantami ale niestety to chyba wykonczylo stare amorki ale wtedy jakos lepiej sie jezdzilo bo chyba przod byl bardziej dociazony...a nigdzie nie idzie dostac sprezyn obnizajacych a tym bardziej tylko na przod... moze obciac jakis zwoj sprezyny robil ktos cos podobnego?

• Użytkownik archiwalny

Witam chcialbym obnizyc jakos przod mojego suzuki swifta sedana 97r(1.3 węgier)bo jak sami
    wiecie dupa sama po jakims czasie siada a przod pieje mam wymienione przod tyl nowe amorki
    kyb i niestety tylu nie podnioslo przed wymiana amorkow mialem przednie sprezyny sciagnie
    tzw cybantami ale niestety to chyba wykonczylo stare amorki ale wtedy jakos lepiej sie
    jezdzilo bo chyba przod byl bardziej dociazony...a nigdzie nie idzie dostac sprezyn
    obnizajacych a tym bardziej tylko na przod... moze obciac jakis zwoj sprezyny robil ktos
    cos podobnego?

slyszalem ze obcinaja sprezyny, ale to nie doda im sztywnosci, auto bedzie sie kiwac dalej tak samo tylko z mniejszym skokiem..

• Użytkownik archiwalny

slyszalem ze obcinaja sprezyny, ale to nie doda im sztywnosci, auto bedzie sie kiwac dalej tak
    samo tylko z mniejszym skokiem..

są jeszcze zaciskacze sprężyn ale nie polecam, sam chciałem załozyc ale po przeczytaniu kilku postów w internecie zdecydowanie odradzam. Najlepiej sprężyny obniżające za 300 zł z allegro np. __klyk

Pozdrawiam

• Użytkownik archiwalny

są jeszcze zaciskacze sprężyn ale nie polecam, sam
    chciałem załozyc ale po przeczytaniu kilku postów
    w internecie zdecydowanie odradzam. Najlepiej
    sprężyny obniżające za 300 zł z allegro np. __klyk
    Pozdrawiam

zaciskacze to są dobre, ale do ściągnięcia sprężyn i nic więcej ...

• Użytkownik archiwalny

zaciskacze to są dobre, ale do ściągnięcia sprężyn i nic więcej ...

wiem bo wlasnie wczesniej takie mialem to amorki poszly sie je....

• Użytkownik archiwalny

są jeszcze zaciskacze sprężyn ale nie polecam, sam chciałem załozyc ale po przeczytaniu kilku
    postów w internecie zdecydowanie odradzam. Najlepiej sprężyny obniżające za 300 zł z
    allegro np. __klyk
    Pozdrawiam

Ale te sprezyny nie pasuja chyba do swifta sedana z roku 97 bo nawet w dowodzie jest inne oznaczenie AH

• Użytkownik archiwalny

wiem bo wlasnie wczesniej takie mialem to amorki poszly
    sie je....

no to gratulacje pomysłu ... dobrze że tylko tak się to skończyło ...

Ale te sprezyny nie pasuja chyba do swifta sedana z roku
    97 bo nawet w dowodzie jest inne oznaczenie AH

nie pasują, sedan ma inne springi ...

Log in to reply