Jaki przegub do g 13 BB ???


 • Użytkownik archiwalny

  Dobry wieczór . Jestem tu nowy i to mój pierwszy post ... Zakupiłem dziś dwa różne przeguby coby nie jeździć w kółko od warsztatu do sklepu .. Niestety okazało się że obydwa nie pasują Jest to firma GSP i mają one oznaczenia 857006 i 857007 Obydwa mają 19 ząbków na frezie od wewnątrz a powinno być 20..
  Ma ktoś może doświadczenia z zakupem tej części bo ja straciłem pół dnia i jestem bliski obłędu... Najgorsze jest to że w katalogach z przegubami, 4 cars nie ma w ogóle silnika g 13 bb
  Pozdrawiam
  Piotr


 • Użytkownik archiwalny

  Spróbuj jeszcze z takim przegubem (symbol 4MAX) 4302-07-3562 Ten ma właśnie 20 zębów i takie montowali w Swiftach Made in Hungary.

  Daj znać czy to będzie to czy nie, bo sam jestem ciekaw

  Powodzenia


 • Użytkownik archiwalny

  Spróbuj jeszcze z takim przegubem (symbol 4MAX) 4302-07-3562 Ten ma właśnie 20 zębów i takie
  montowali w Swiftach Made in Hungary.
  Daj znać czy to będzie to czy nie, bo sam jestem ciekaw
  Powodzenia

  Hej dzięki wielkie za odpowiedź. Niestety musiałem kupić przegub gsp, bo oddawałem te które nie pasowały, a tak się umówiłem.
  Więc nie wiem czy tamten podany przez Ciebie byłby ok. Podejrzewam że tak bo jak sprawdzałem to takich na 20 zębów jest tylko 1 . Z ciekawostek to powiem że rodzajów przegubów do mojego rocznika wychodzi 6 Ten właściwy pasuje teoretycznie do gti (g13b) i ma oznaczenie 857001
  Pozdrawiam


Log in to reply