Co na temat forda?


 • Użytkownik archiwalny

  Posłuchałbym Waszych opinii na temat mondeo mk2 kombi 1.6.

  Wiem, że słabe, ale trafia się okazja (być może).
  Podpis Bladego oczywiście zwiedziłem, i wiem gdzie ryć za szczegółami, ale od Was chciałbym dowiedzieć się jakichś bardziej ogólnych rzeczy - na co patrzeć przy zakupie, na co te modele cierpią, co jest łatwe do zrobienia, a w co nie warto się pakować.


 • Użytkownik archiwalny

  Posłuchałbym Waszych opinii na temat mondeo mk2 kombi 1.6.
  Wiem, że słabe, ale trafia się okazja (być może).
  Podpis Bladego oczywiście zwiedziłem, i wiem gdzie ryć za szczegółami, ale od Was chciałbym
  dowiedzieć się jakichś bardziej ogólnych rzeczy - na co patrzeć przy zakupie, na co te
  modele cierpią, co jest łatwe do zrobienia, a w co nie warto się pakować.

  Jeżeli zwiedziłeś forum MKP, to pewnie wiesz, że 1,6 jest za słabe do Mondka (tym bardziej do kombi) <img src="/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Palić będzie tyle samo co 1,8 lub 2,0, a komfort jazdy będzie nieporównywalnie mniejszy-i nie mówię tutaj o ściganiu się spod świateł, ale o bezpiecznym poruszaniu się po drogach.
  Co należy sprawdzić-na pewno blachę-Mondki są bardzo nierówne jeżeli chodzi o korozję-zdarzają się egzemplarze, których nic nie chwyta, są też zgniłki (np. kumpel ma Mk2 kupionego w salonie, bezwypadek, a ruda go szama aż miło). Jako, że Mondeo często mają bogate wyposażenie warto sprawdzić, czy wszystko działa-elektryka, klima itp. Poza tym standard jak przy kupnie każdego innego używanego samochodu-trzeba sprawdzić silnik, zawias itp. Gdy się zarejestrujesz na forum, będziesz miał dostęp do ukrytego podforum pod tytułem "Chcę kupić mondeo" (albo coś w tym guście <img src="/images/graemlins/gris.gif" alt="" />)-tam możesz zapytać kolegów z klubu co sądzą o danym egzemplarzu-dobrze by też było jakbyś dał link do ogłoszenia, albo jakieś zdjęcia <img src="/images/graemlins/waytogo.gif" alt="" />


 • Użytkownik archiwalny

  Nie ma ogloszenia, okazja jest przez to ze znajomy bratesa sie pozbywa. Nie spieszy mu sie i nie zalezy specjalnie na cenie, woli nie robic nic i puscic niz wylizac auto i probowac puscic za troche wiecej.
  Dlatego ten z tym silnikiem i tego nie przeskocze
  <img src="/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
  Bardziej chodzi mi o jakies szczegolne miejsca, na ktore zwracac uwage, np. gdzie ruda lubi podjesc, czy cos takiego.
  Ogolnie jak kupowac auto mniej wiecej wiem <img src="/images/graemlins/gris.gif" alt="" />


Log in to reply