"Auto Testy" Ekpress test - Hyundai Getz 1.1 SOHC 67KM Van


 • Użytkownik archiwalny

  W dzisiejszym teście przedstawię najmniejsze dziecko marki Hyundai, model Getz. Jednak tym razem w 2 osobowej odmianie o nazwie Van, mini auto dostawcze z małolitrażową jednostką benzynową o mocy 67KM.

  Jeśli masz ochotę przeczytać cały artykuł zapraszam TUTAJ

  Miłej lektury


 • Użytkownik archiwalny

  W dzisiejszym teście przedstawię najmniejsze dziecko marki Hyundai, model Getz. Jednak tym
  razem w 2 osobowej odmianie o nazwie Van, mini auto dostawcze z małolitrażową jednostką
  benzynową o mocy 67KM.

  Autko jako mały wół (wołek? <img src="/images/graemlins/gris.gif" alt="" /> ) roboczy może się nieźle spisywać, silniczek do miasta też jest całkiem przyzwoity-niskie spalanie, niezła (stosunkowo) dynamika. Jak na takie małe autko niezła ładowność i rozsądna przestrzeń bagażowa.
  Ale:
  -plastiki we wnętrzu nawet na zdjęciu wyglądają tandetnie i topornie,
  -na cholerę w aucie użytkowym są lakierowane zderzaki? Mają owszem czarne wstawki, ale w miejskim aucie roboczym powinny być nielakierowane
  -brak wskaźnika temperatury cieczy chłodzącej. Niestety staje się to regułą, że podobnie jak kiedyś na obrotomierzach, tak teraz na tym istotnym wskaźniku oszczędzają producenci.


 • Użytkownik archiwalny

  -plastiki we wnętrzu nawet na zdjęciu wyglądają tandetnie i topornie,

  nie wiem jakie getz ma plastiki, ale u Starego w dwa razy droższym VW Caddy TDI są tak złe miejscami że gorzej już być nie może chyba. Spasowanie w niektórych miejscach też nienajlepsze, ale siedziałem tylko raz.

  VAN - czy to tylko nazwa czy da rade odpisać pełny VAT od zakupu, koszty paliwa itp. tzn. czy w dowodzie będzie jako ciężarowy?


Log in to reply