wymiana oleju w skrzyni biegów

• Użytkownik archiwalny

Witam wszystkich serdecznie. posiadam opla astre 1.4 rok 1993 i mam pytanie. chcialbym sie dowiedziec w ktorym miejscu znajduje sie wlew oleju do skrzyni biegów? Jezeli mozna prosic o baaaaaaaardzo obrazowe tlumaczenie, poniewaz w tych sprawach jestem laikiem. Z gory wszystkim dziekuje i pozdrawiam.

• Użytkownik archiwalny

Witam wszystkich serdecznie. posiadam opla astre 1.4 rok 1993 i mam pytanie. chcialbym sie
    dowiedziec w ktorym miejscu znajduje sie wlew oleju do skrzyni biegów? Jezeli mozna prosic
    o baaaaaaaardzo obrazowe tlumaczenie, poniewaz w tych sprawach jestem laikiem. Z gory
    wszystkim dziekuje i pozdrawiam.

kurcze z tego co wiem to jeśli nie masz wycieków z skrzyni to nie ma sensu kombinować.
    Bardzo ważne jak sie już zdecydujesz na wymianę to musisz wlać olej przeznaczony do oploskich
    skrzyń biegów, w przeciwnym wypadku grozi Ci zatarcie, a oleju się nie wymienia nie ma takiej
    potrzeby
    pozdro
    (o tym oleju doczytałem się na stronie forum opla nie pamietam jaki adresik ale gogle ci pomogą)

• Użytkownik archiwalny

Witam wszystkich serdecznie. posiadam opla astre 1.4 rok 1993 i mam pytanie. chcialbym sie
    dowiedziec w ktorym miejscu znajduje sie wlew oleju do skrzyni biegów? Jezeli mozna prosic
    o baaaaaaaardzo obrazowe tlumaczenie, poniewaz w tych sprawach jestem laikiem. Z gory
    wszystkim dziekuje i pozdrawiam.

taki maly koreczek na klucz 13 albo 14 sprawdz poziom jak sie nie wylewa to dolej olej ale tylko opla !!!(strona lewa od kierowcy tam gdzie masz polos)pozdro

Log in to reply