---=== ZASADY KĄCIKA ===---


 • Użytkownik archiwalny

  Witamy na forum Klubu Suzuki Swift - kąciku technicznym!

  Zanim się przywitasz i zaczniesz pisać na forum zapoznaj się proszę z kilkoma zasadami:

  1. W tym kąciku pisz tylko i wyłącznie na tematy techniczne dotyczące Suzuki Swift. Posty/wątki o innej tematyce/charakterze będą kasowane lub przenoszone! Jeżeli jeszcze się nie przywitałeś to zrób to w Kąciku Organizacyjnym, w podwieszonym wątku "Powitania".

  2. Zanim o cokolwiek zapytasz, sprawdź w archiwum czy problem ten nie był już poruszany. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi to sprawdź jeszcze raz! <img src="/images/graemlins/gris.gif" alt="" /> Służy do tego opcja SZUKAJ w górnej części okna..

  3. Tutaj nie handlujemy! Jeśli chcesz kupić lub sprzedać Swifta albo części do niego umieść ogłoszenie na kąciku "Motogiełda". Zanim to zrobisz, zapoznaj się z jego regulaminem.

  4. Zakładając wątek pamiętaj, aby jego temat odzwierciedlał poruszany w nim problem/pytanie. Nie zakładaj wątków z tematem "pomocy" lub "problem", bo wtedy nie wiadomo o co chodzi.

  5. Wysoce zalecane jest stosowanie w tytule wątku odpowiedniego przedrostka - jeżeli problem dotyczy wszystkich Swiftów to w temacie wątku umieść człon [All]. Jeśli problem jest specyficzny lub dotyczy danego silnika lub danej generacji Swifta to umieść odpowiedni człon, np. [1.3], [1.5], [1.6] albo [SSS] jeśli chodzi o Sport-a, ostatecznie generacja np. [Mk VI] lub [Mk VII] itp.
  Przykład:
  [Mk VI 1.3] lub [Mk VII SSS]

  6. W wątku powinny znajdować się informacje co się zepsuło/w czym problem, diagnozy, porady, podpowiedzi. Jeżeli rozmowa w temacie została dawno zakończona, to jedyne co możesz dopisać to inne rozwiązanie problemu lub merytoryczne pytanie do dyskusji, która się tam toczyła!

  7. Nie spamuj w wątkach! Jeśli nie masz nic wartościowego do powiedzenia, nie umiesz pomóc, to się powstrzymaj. Spam może zostać nagrodzony banem (po uprzednim ostrzeżeniu)!

  8. W kącikach Suzuki Swift obowiązują zasady kultury i Netykiety!
  Wulgaryzmy, chamstwo itp. nie są tutaj tolerowane! W przeciwnym razie moderatorzy podejmą odpowiednie działania, z BAN-em włącznie.

  9. Niestosowanie się do zasad kącika grozi ostrzeżeniami oraz BANem.

  Kącik moderują:

  1. [email protected]
  2. Hellsin

Log in to reply