silnik dmuchawy


 • Użytkownik archiwalny

  Witam wszystkich i na wstępie przepraszam za wątek który był już na forum może z milion razy, ale nie mogę odnaleść historii, więc piszę ponownie o pomoc w kwesti wymontowania silnika od dmuchawy. Silnik przestał działać na uderzenia w kokpit, czy z boku, jedynie pomaga pociąganie za przewody zsilające, ale jak długo tak mozna :zly:. Cennym byłoby uzyskać fotki jak sie zmierzyć z tym problemem. Z góry dziękuję za rady, pozdrawiam i życzę powodzenia.


 • Użytkownik archiwalny

  Witam wszystkich i na wstępie przepraszam za
  wątek który był już na forum może z milion
  razy, ale nie mogę odnaleść historii, więc
  piszę ponownie o pomoc w kwesti
  wymontowania silnika od dmuchawy.

  KLIK


 • Użytkownik archiwalny

  Witam.Pół roku zaczeła mi cieknąć nagrzewnica.Zmuszony byłem do rozbiórki całego zespołu.Próbowałem iśc na skróty czyli bez demontażu deski rozdzielczej.Uszarpałem się i nic nie wskórałem.Zdemontuj deske rozdzielczą a zaoszczędzisz czasu i nerwów.Poszukaj w wyszukiwarce a napewno znajdziesz opis demontażu.Gdyby ci się nie udało podeśle ci na PW.


 • Użytkownik archiwalny

  Dzięki "Henio" za info. Rzeczywiście trzeba iść droga sprawdzoną - demontaż kokpitu. Jak możesz to proszę o przesłanie materiału na ten temat. (email - [email protected]). Jeszcze raz dzięki za info. Pozdrawiam i życzę powozdenia.


 • Użytkownik archiwalny

  Oczywiście błąd w emailu ([email protected])


Log in to reply