Linka sprzęgła


 • Użytkownik archiwalny

  Dzisiaj kiedy ojciec jechał do pracy pedał sprzęgła wpadł w podłogę, prawdopodobnie linka sprzęgła pękła (po ponad 102kkm), jednak nie jestem jeszcze pewien, bo auto jeszcze stoi na mieście 10km od domu. Linkę sprzęgła powinienem dostać w autopartsach niedaleko mojego domu. Jak z wymianą? Da rady zrobić to w miarę łatwo w domu na kanale czy lepiej się w to nie babrać i dać do mechanika?


 • Użytkownik archiwalny

  Dzisiaj kiedy ojciec jechał do pracy pedał sprzęgła wpadł w podłogę, prawdopodobnie linka
  sprzęgła pękła (po ponad 102kkm), jednak nie jestem jeszcze pewien, bo auto jeszcze stoi na
  mieście 10km od domu. Linkę sprzęgła powinienem dostać w autopartsach niedaleko mojego
  domu. Jak z wymianą? Da rady zrobić to w miarę łatwo w domu na kanale czy lepiej się w to
  nie babrać i dać do mechanika?

  Szukanie nie boli, mnie zajęło to 3 minuty <img src="/images/graemlins/skromny.gif" alt="" />

  Klik
  Klik
  Klik


 • Użytkownik archiwalny

  wydaje mię się że przy pęknięciu linki wpaśc pedał nie powinien , gdyz ma on sprezynę ktora powinna wrocic go do pozycji normalnej. Ostatnio zdejmowalem linke sprzegal abo myslalem ze sie konczy, ale okazalo sie ze jest cala i zdrowa i po smarowaniu jest ok. DO wymainy przyda sie napewno kanał, bez neigo bedzie dosc trudno. Pameitam jak mi pekla w 126p, jechalem bez uzywania sprzegła, ale w tico bym tego nie probowal. Napisz jak rozwiazalem problem


 • Użytkownik archiwalny

  Ojciec potrzebował auto na szybko więc wujek zaholował go od razu do serwisu daewoo. Zdarli 80zł i auto zaczęło gasnąć na wolnych obrotach, ale o tym więcej w innym temacie. A poszła linka ofkors.


Log in to reply