---=== ZASADY KĄCIKA ===---


 • Użytkownik archiwalny

  Witamy na forum Suzuki Swift - kąciku organizacyjnym!

  Zanim się przywitasz i zaczniesz pisać na forum zapoznaj się proszę z kilkoma zasadami:

  1. Jeżeli jesteś nowy przywitaj się z innymi klubowiczami pisząc kilka słów o sobie i swoim autku. Służy do tego specjalny, podwieszony wątek o nazwie POWITANIA. Witamy sie tylko w nim! Nie zdziw się gdy ktoś zwróci Ci uwagę za pisanie bez uprzedniego przywitania się... Podobnie jak w życiu zostanie to uznane za nietakt z Twojej strony...

  2. Zanim o cokolwiek zapytasz, sprawdź w archiwum czy problem ten nie był już poruszany. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi to sprawdź jeszcze raz! <img src="/images/graemlins/gris.gif" alt="" /> Służy do tego opcja SZUKAJ w górnej części okna.

  3. W tym kąciku pisz tylko i wyłącznie na tematy około swiftowe, klubowe itp lecz nie dotyczące spraw technicznych. Pytania techniczne zamieszczaj w kąciku technicznym Suzuki Swift . Inne wątki będą kasowane lub przenoszone!

  4. Tutaj nie handlujemy! Jeśli chcesz kupić lub sprzedać Swifta albo części do niego umieść ogłoszenie na kąciku "Motogiełda". Zanim to zrobisz, zapoznaj się z jego regulaminem.

  5. Aby ułatwić życie i wzajemną komunikację zalecamy uzupełnienie swojego profilu na forum.

  6. W kącikach Suzuki Swift obowiązują zasady kultury i Netykiety!
  Wulgaryzmy, chamstwo itp. nie są tutaj tolerowane! W przeciwnym razie moderatorzy podejmą odpowiednie działania, z BAN-em włącznie.

  Moderatorzy:
  Pacior

  post zaktualizowany 20.12.2016 przez Pacior


 • Użytkownik archiwalny

  This post is deleted!

Log in to reply