[moje auto] Swift GL 1.0 Mk IV '98r. by BPX33

• Jeśli chodzi o odkręcanie to nie ma już takiej możliwości, bo jest koniec gwintu, a musi być nakrętka kontrująca. :( Teoretycznie można zdjąć kontrę, ale wtedy będzie lekka "rosyjska ruletka". XD
    Sądziłem, że dokręcając będę skracał skok sprzęgła, a wychodzi, że robiłem odwrotnie... :P

Ale zmieniając temat. Jako, że w domu już się nasiedziałem w ostatnim czasie aż nadto to nie zważając na pogodę cały weekend majowy miałem w rozjazdach (1300 km pękło). Najgorzej było oczywiście w niedzielę, ale co poradzić. ;) Ponoć taki mamy klimat! :D

Jak się ogarnę z tematem to mogę wrzucić fotorelację jeśli ktoś zainteresowany?

• Admin

@BPX33 napisał w [moje auto] Swift GL 1.0 Mk IV '98r. by BPX33:

Sądziłem, że dokręcając będę skracał skok sprzęgła, a wychodzi, że robiłem odwrotnie... :P

Tak właśnie myślałem. :-)
    Spoko, można się pomylić. Po prostu zawsze przed taką robotą warto się skoncentrować i pomyśleć, jak to działa. ;-)

Jak się ogarnę z tematem to mogę wrzucić fotorelację jeśli ktoś zainteresowany?

Dawaj, popaczamy. Ja siedziałem w domu i w robocie...

• Fotki z majówki :)

• O, ładne, fajne, podobają mi się :) dislajk leci.

• Badanie techniczne zaliczone pozytywnie! :)

Choć Pan diagnosta ostrzegł mnie, że jak trafię na zbyt nadgorliwego policjanta mogę stracić DR za wydech... Ups! :P

P.S. Padło mi kolejne łożysko. XD Tym razem lewy tył...

• @BPX33 mi kiedyś pan policjant znalazł katalizator w bagażniku, stwierdziłem że wymieniłem na sprawny :p pojechałem dalej na robotę. Wydech był już "ten głośny".

• @likaon napisał w [moje auto] Swift GL 1.0 Mk IV '98r. by BPX33:

@BPX33 mi kiedyś pan policjant znalazł katalizator w bagażniku, stwierdziłem że wymieniłem na sprawny :p pojechałem dalej na robotę. Wydech był już "ten głośny".

No z tego co pamiętam to Twój bardziej darł japę, ale może mnie już pamięć myli... :P
    Ale u Ciebie chyba dało się wsadzić wkładkę wyciszającą od ręki czy mi się coś miesza? Bo u mnie się nie da. XD

• Cały czas z wkładką, dobrałem sobie przez internet a na dokładkę wsadziłem druciaki do mycia naczyń z Lidla. Nie dało się jeździć po nocy bez, dodatkowo dając odcinkę na parkingu w autach uruchamiał się alarm. Aby uruchomić auto i nie budzić sąsiadów musiałem wytaczać go za bramę posesji :p

• @likaon napisał w [moje auto] Swift GL 1.0 Mk IV '98r. by BPX33:

Cały czas z wkładką, dobrałem sobie przez internet a na dokładkę wsadziłem druciaki do mycia naczyń z Lidla. Nie dało się jeździć po nocy bez, dodatkowo dając odcinkę na parkingu w autach uruchamiał się alarm. Aby uruchomić auto i nie budzić sąsiadów musiałem wytaczać go za bramę posesji :p

Nie, no to u mnie jest cichutko... XD

Log in to reply