Pierwszy raz na forum ZLOSNIKI.PL?


 • Admin

  Witamy serdecznie.
  Jesteś na forum dyskusyjnym ZLOSNIKI.PL - społeczności zainteresowanej motoryzacją i nie tylko. Szczególne miejsce zajmują tu kąciki dotyczące Daewoo Tico i Suzuki Swift, będące kontynuacją kącików klubowych nieistniejącego już forum "zlosnik". U nas znajdziesz największy zasób informacji o tych autach, w tym porady dotyczące napraw, usprawnień, modernizacji.
  Swoje miejsce mają też inne marki; pisać można także o majsterkowaniu (dział HOBBY) lub czymkolwiek innym (dział HYDEPARK). Jeśli chcesz pohandlować, zapraszamy do działu GIEŁDY - prosimy nie zamieszczać ogłoszeń w kącikach tematycznych.
  Nie zapominaj, że jesteś wśród ludzi. Traktuj innych userów (forumowiczów) tak, jak chciałbyś, aby Ciebie traktowano (a przynajmniej w razie problemów będziesz miał prawo tego oczekiwać).
  Pora na rejestrację i utworzenie Twojego konta - to umożliwi Ci nie tylko bierne czytanie zasobów forum, lecz także zadawanie pytań, odpowiadanie innym oraz dostęp do kącików zarezerwowanych tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Po udanej rejestracji załóż tutaj nowy temat i przedstaw się, pisząc parę słów o sobie. To sporo daje - nie tylko milej się rozmawia, ale i chętniej pomaga. A przy okazji przetestujesz sposób, jak działa tutaj pisanie postów.
  Pozdrawiamy i witamy na forum. :-)


Log in to reply